Трансфер на Драгобрат з Ясіня.Драгобрат Трансфер по русски українською


Шаян

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Трансфер на Драгобрат з Ясіня.
Драгобрат Трансферкурорт Драгобрат,Ясіня

+380967493927

Instagram

Працюєм 24/7

Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер.Трансфер на Драгобрат з Ясіня Драгобрат трансфер .Трансфер на Драгобрат з Ясіня
Візитка

Замовлення індивідуального та групового трансфера Ясіня-Драгобрат-Ясіня Зустрінем Вас на автостанції , ж/д вокзалі , або з іншої локації в Ясінях.Також допоможем добратись з іншого місця. Кожного дня формуєм групи для підйому так і для спуску. Орієнтовна вартість з людини 250грн. Ви хочете замовити авто для трансферу на Драгобрат з автостанції або залізничного вокзалу в Ясіня? Зверніться в компанію «Karpaty Express» ! Ми допоможемо вирішити будь-яке питання. У нашому розпорядженні є величезний автопарк. Це автомобілі з великою прохідністю , які розраховані на 4 , 9 та 18 людей. Розкажіть про те, скільки чоловік потрібно перевезти і ми підберемо оптимальний варіант, виходячи з Ваших запитів. Для цього у нас є всі можливості! Екстрим Таксі Ясіня-Драгобрат-Ясіня – це затребувана послуга, якою часто користуються наші клієнти. Під нею мається на увазі перевезення одного пасажира або групи людей із Смт Ясіня в будь-який готель на Драгобраті.Також доставляється весь багаж. Для цього використовуються практичні та надійні авто.

Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Якщо Вас цікавить трансфер то зателефонуйте нам! Ми відповідально ставимося до підбору персоналу. Тому в нашій компанії працюють досвідчені водії, які не порушують правила дорожнього руху і забезпечують безпеку пасажирів. Якщо поїзд запізнюється або автобус затримується, нічого страшного. Наш водій обов’язково чекає гостей, туристів і доставляє їх в готель. Пасажири насолоджуються поїздкою в комфортабельних авто після яких у них залишаються позитивні емоції і формується хороша думка про компанії «Karpaty Express»! Трансфер Драгобрат – послуга, яку краще замовити у нас. Чому, запитаєте Ви? Тому що у нас є конкурентні переваги: • оперативність – ми ніколи не підводимо клієнтів і вчасно прибуваємо до місця призначення; • професіоналізм – послуги надаються на високому рівні. Водії несуть повну відповідальність за пасажирів; • безпека – транспортні засоби перебувають у відмінному стані. Для цього регулярно проводяться технічні огляди машин.

Як замовити трансфер на Драгобрат?

Звʼяжіться з нами в будь-який зручний для Вас час,або надішліть повідомлення з : Датою та часом прибуття в Ясінях; Місце де потрібно Вас зустріти; Кількість осіб та багажем; Назву готелю або підйомника на курорті Драгобрат; Трансфер Ясіня-Драгобрат-Ясіня – найпопулярніший напрямок, який обирають туристи, вирушаючи у гори. Ясіня це культурний відпочинковий центр, в якому є багато цікавих місць. Шукаєте перевізника для себе, або для групи друзів? Пропонуємо скористатись послугою Трансфера на Драгобрат від нашої компанії.

Переваги Трансфер На Драгобрат

• Якість, гнучкість та безпека. Компанія “Трансфер до Драгобрата” працює більше 10 років. Індивідуальний підхід до клієнта. Безпека – найважливіший пріоритет у роботі. Фіксована ціна. Фіксована оплата за маршрут, а не за кілометраж. Немає ніяких додаткових оплат. Презентабельний вигляд. Акуратний і презентабельний вигляд як у водія, так і у поданого автомобіля. Супровід. Водій обов’язково зустріне та супроводить до машини. Для економії часу та грошей є можливість завчасно бронювати транспорт від залізничного вокзалу, автостанції і подача автомобіля буде вчасною і гарантованою. Варіанти оплати. За послугу трансферу можна розплатитися готівкою, карткою, безготівково. !

Ціни(Тарифи,Вартість)Трансфера на Драгобрат або Драгобрат Ясіня

Джип 4 осіб + багаж - 1500грн Уаз Буханка 9 осіб + багаж - 2400грн Газ66 18 осіб + багаж - 3000грн Орієнтовна вартість з людини складає 300грн Ціни вказані в одну сторону !

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня

Драгобрат .Трансфер на Драгобрат з Ясіня
Інформаційний інтернет-каталог: Відпочинок і лікування в Шаяні,Шаян. Санаторії,готелі,готелі,котеджі, приватний сектор,ресторани, пам'ятки,фотогалереї. копіювання матеріалів www.shayan.com.ua інтернет-сайтами та поліграфічними виданнями заборонено  © 2007-2023 INFOTOUR